- Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5. - Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6. - Neděle
2. 6. - Pondělí
3. 6. - Úterý
4. 6. - Středa
5. 6.
Středa 8.5.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Příběhy slavných... Josef Langmiler
00:00Banánové rybičky
00:50Zajímavosti z regionů
01:30Jak se vede, sousede?
02:00Dobré ráno
02:40Černé ovce
05:15Události v regionech
05:30Kalif čápem
06:00Mahulena, zlatá panna
06:30Poklad na Sovím hrádku
08:00Babička
09:10Stůj, nebo se netrefím
10:45Tři veteráni
12:15Poslušně hlásím
13:45Zázračný nos
15:20Lotrando a Zubejda
17:10Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:52Losování Sportky a Šance
20:05Četnické humoresky (18/39)
20:10Smrt krásných srnců
21:35Výsledky losování Šťastných 10
23:04Hitparáda televizní zábavy
23:05Marie Antoinetta (5/8)
00:00Příběhy slavných... Pavel Novák
00:55Světáci
01:50Banánové rybičky
02:40Magický Špilberk
03:20Přes nový práh
04:15Příběhy slavných... Ivan Hlinka
04:35Namibie, naděje a budoucnost
00:00Žiješ jenom 2x (3)
00:50Na moll
01:20Žijeme s vírou
02:10Popcorn
02:40Oči Velkého Bratra
03:15Designtrend
03:40Evropa jedna báseň
03:55Příběhy domů
04:05Lidské osudy
04:35Cesty víry
05:00Dobrodružství vědy a techniky
05:25Velké stroje zblízka II
06:00Člověk jako živočišný druh (2/2)
06:45Divoké světy
07:40Meghan, americká princezna
08:25Kouzlo Velké Británie
09:10Dej si pozor, La Toure!
10:05Středomoří - soužití člověka a přírody (4/5)
11:30Příběhy divočiny
12:20Zázraky lidského génia II
13:15Věděli, že jdou na smrt
14:10Bojovníci v odboji a ilegalitě - vzpomínky partyzánky
14:35Zapomenuté příběhy 2. světové války (5/6)
15:35Muž, který přecenil českou duši aneb Útěky Josefa Brykse
16:30Neznámí hrdinové
17:25Pronásledování nacistů
17:55Postřehy odjinud
18:40Skryté skvosty II (9/10)
18:45Babylon
19:15Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50ABBA: úspěch navzdory
20:00V karavanu po Polsku (4/8)
21:40Bez peněz na vysokou nelez
22:05Letecké katastrofy
22:35Harry Palmer: Případ Ipcress (6/6)
23:20Hitlerovi mladí zabijáci
00:15Postřehy odjinud
01:05Prahou podzemní drahou (2/3)
01:15Na moll
01:55Před půlnocí
02:35Náš venkov
03:05To mě baví
03:30Žijeme s vírou
03:55Vůně lizačky
04:20Vzhůru dolů!
04:45Kriminálka Miami V (18)
00:40Kriminálka Las Vegas V (5)
01:40Ulice (4696)
02:40Ordinace v růžové zahradě 2 (147)
03:45Novashopping
04:45Divoké vlny 2
05:50...a zase ta Lucie!
07:25Hotel Modrá hvězda
09:15Lví král
11:10Ať žijí duchové!
13:00O zatoulané princezně
14:50Pyšná princezna
16:50Ulice (4698)
18:25Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Utajený šéf V (7)
20:20Survivor Česko & Slovensko III (20)
21:40Specialisté (222)
23:35Hotel Modrá hvězda
00:40Ulice (4697)
02:40Ordinace v růžové zahradě 2 (147)
03:45Novashopping
04:45Ano, šéfe!
00:05Policie v akci
01:15Policie Hamburk VIII (22)
02:15Policie Hamburk VIII (23)
03:15Closer VII (15)
04:25Lodí přes Kornati
06:00Pohádky Bolka a Lolka
06:05M.A.S.H (246)
06:15Zoo (197)
06:40Hurvínek a kouzelné muzeum
08:10Hlava rodiny 2: Tatínek nebo dědeček
09:55Trable prcka Binka
12:15Obušku, z pytle ven!
14:25Byl jednou jeden král
16:10Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Polda V (7)
20:15Show Jana Krause
21:40Show Jana Krause
22:45Ano, šéfe!
23:50Hlava rodiny 2: Tatínek nebo dědeček
01:10Hurvínek a kouzelné muzeum
03:35Muž z Toronta
00:50Sněženka a Růženka
02:55Jesse Stone: Chladnokrevný detektiv
04:10Yesterday
05:30Kriminálka Miami V (17)
07:40Kriminálka Miami V (18)
08:35Sully: Zázrak na řece Hudson
09:35Yes Man
11:30Dokonalý šéf
13:30Bohemian Rhapsody
15:30Psí život
18:10Krotitelé duchů
20:00Hanebný pancharti
22:45Noční hra
01:50Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VII (1)
03:45Kráska a zvíře
04:45Teorie velkého třesku XII (3, 4, 5, 6)
00:20Malý Sheldon (12, 13)
02:00Zlatá sedmdesátá II (6, 7)
02:35Griffinovi II (11, 12)
03:20TELE TELE
04:00TELE TELE
04:30Film o filmu: Rafťáci
04:55Zig a Sharko IV (50, 51, 52, 53)
05:25Bakugan (6)
06:00Přátelé II (5, 6)
06:052 $ocky III (24)
07:052 $ocky IV (1, 2, 3)
07:30Malý Sheldon (14, 15, 16, 17)
08:50Susedia VII (12, 13)
10:30Dva a půl chlapa X (20, 21)
12:00Přátelé II (5, 6)
12:50Teorie velkého třesku XII (3, 4, 5, 6)
13:502 $ocky IV (4, 5, 6, 7)
15:25Zlatá sedmdesátá II (8, 9)
17:15Dva a půl chlapa X (22, 23)
18:15Malý Sheldon (18, 19)
19:10Teorie velkého třesku XII (7, 8, 9, 10)
20:00Přátelé II (7, 8)
21:40Griffinovi II (13, 14)
22:35Dva a půl chlapa X (22, 23)
23:30Teorie velkého třesku XII (7, 8, 9, 10)
00:25Malý Sheldon (14, 15)
02:05Zlatá sedmdesátá II (8, 9)
02:45Griffinovi II (13, 14)
03:25TELE TELE
04:05Susedia VII (13)
04:40Američtí sběratelé XVIII (6)
01:15Pomozte autům V (9)
02:00SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (7)
02:40Walker, Texas Ranger IV (22)
03:25Swatch Nines MTB23 Pedal To The Metal
04:20Absa Cape Epic Best of WOMEN
04:50Walker, Texas Ranger IV (21)
05:15Strážci hranic: Kanada (1, 2)
05:55Mistři zastavárny XXI (1)
06:40Američtí sběratelé XVIII (6)
07:30Pomozte autům V (9)
08:25Kobra 11 XVII (7, 8)
09:25Walker, Texas Ranger IV (22)
11:30Válka skladů V (3, 4, 5, 6)
12:30Mistři zastavárny XXI (2)
14:30Strážci hranic: Kanada (5, 6)
15:25Kobra 11 XVII (9, 10)
16:25Válka skladů V (7, 8)
18:35Mistři zastavárny XXI (3)
19:30Svět motorů (44)
20:30Pomozte autům VI (1)
21:30Walker, Texas Ranger IV (23)
22:25Kobra 11 XVII (9, 10)
23:20Američtí sběratelé XVIII (7)
01:20Pomozte autům V (10)
02:00Strážci hranic: Kanada (1, 2)
02:45Walker, Texas Ranger IV (23)
03:30České taekwondo ITF (1)
04:20Magazín Muaythai (2)
04:30Simpsonovi XXIII (9)
00:15Simpsonovi XXIII (10)
00:40Futurama VI (15)
01:10Futurama VI (16)
01:40Top Gear XIX (1)
02:10Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (12)
03:30Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (13)
04:05Ženy ve wrestlingu VIII (16)
04:40Příhody Bolka a Lolka
05:40Těžká dřina
06:00Partička XXL
06:25Partička
07:40Top Gear XVII (6)
08:20Top Gear XIX (2)
09:25Hvězdná brána VII (5)
10:30Hvězdná brána VII (6)
11:30Futurama VI (15)
12:35Futurama VI (16)
13:05Simpsonovi XXII (5)
13:35Simpsonovi XXII (6)
14:00Simpsonovi XXII (7)
14:30Simpsonovi XXII (8)
15:00Hvězdná brána VII (7)
15:20Hvězdná brána VII (8)
16:15Futurama VII (1)
17:15Futurama VII (2)
17:45Simpsonovi XXIII (11)
18:15Simpsonovi XXIII (12)
18:45Simpsonovi XXIII (13)
19:15Simpsonovi XXIII (14)
19:45Autosalon.tv
20:15Fotr na tripu VII
21:25Brickleberry III (13)
22:15Vandráci (4)
22:35Simpsonovi XXIII (11)
23:15Simpsonovi XXIII (12)
23:40Simpsonovi XXIII (13)
00:10Simpsonovi XXIII (14)
00:35Futurama VII (1)
01:05Futurama VII (2)
01:35Brickleberry III (11)
02:05Top Gear XIX (2)
02:25Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (1)
03:45Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (2)
04:20Ženy ve wrestlingu VIII (17)
04:55Rodina doktora Kleista II (13)
00:10Rodina doktora Kleista III (1)
01:15Ve hře je láska (176)
02:25Ve hře je láska (177)
03:25Lásce navzdory (32)
04:30Na zámku
05:35Karolína, domácí kuchařka
06:00Prostřeno!
06:25Sestřičky (22)
07:20Slunečná (129)
08:45Prostřeno!
10:10Ano, šéfe!
10:55Inga Lindström: Shledání v Eriksbergu
12:00Záchranáři z hor VIII (4)
14:00Záchranáři z hor VIII (5)
15:00Ve hře je láska (178)
16:00Ve hře je láska (179)
17:00Záchranáři z hor VIII (6)
17:55Záchranáři z hor VIII (7)
18:55Inga Lindström: Letní romance
20:00Sestřičky (23)
21:55Zoo (197)
23:15Rodina doktora Kleista III (2)
00:25Rodina doktora Kleista III (3)
01:30Ve hře je láska (178)
02:40Ve hře je láska (179)
03:40Lásce navzdory (33)
04:50Můj přítel Monk VIII (13)
00:55Můj přítel Monk VIII (14)
01:35Beze stopy V (7)
02:15Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (7)
02:55Na lovu IV
03:35Co na to Češi
04:15Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
05:45Na lovu
06:30MasterChef Česko V (3)
07:20Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VII (2)
08:35Don Matteo VII (19)
09:35Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (6)
10:55Beze stopy V (7)
11:50MasterChef Česko V (4)
12:50Don Matteo VII (20)
14:05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (7)
15:20Můj přítel Monk VIII (11)
16:15Můj přítel Monk VIII (12)
17:15Kriminálka Las Vegas III (10)
18:10Kriminálka Las Vegas III (11)
19:05Můj přítel Monk VIII (15)
20:00Můj přítel Monk VIII (16)
20:55Beze stopy V (8)
21:50Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (8)
22:45Don Matteo VII (20)
23:40Můj přítel Monk VIII (15)
00:55Můj přítel Monk VIII (16)
01:35Beze stopy V (8)
02:15Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (8)
02:55Na lovu
03:35Co na to Češi
04:15Mistři bolesti (8)
00:05Commando: Britská námořní pěchota (4)
01:05Těsné úniky 2. světové války (4)
02:30Převratné zbraně (2)
03:40Veterinář z Yorkshiru XI (2)
04:55Ptačí říše
06:00Hausbót Petra Horkého
06:20Prima Česko
06:40Prima Svět
07:05Tajný život majáků II (2)
07:40Obnažený vesmír IV (6)
08:40Do Ameriky ve stopách vikingů (1)
09:40Umění přežít V (4)
10:40Život v divočině (3)
11:40Pohotovost pro exotická zvířata VII (5)
12:45Stonehenge: Skrytá pravda (1)
13:45Anabáze: Sibiří ve stopách legionářů
14:45Nemožné na počkání (1)
15:55Zapomenuté megastavby V (9)
16:55Letecké katastrofy: Nové důkazy IV (8)
17:55Nekončící povely (4)
18:55Zelená planeta (2)
20:00Zvířecí výzbroj (4)
21:15Mistři bolesti II (10)
22:20Šílené počasí: Skutečné záběry VI (2)
23:20Válka na Ukrajině: První měsíc
00:05Kolaborovali s nacisty (10)
01:20Vetřelci dávnověku XIV (5)
02:35Zakázaná historie VI (5)
03:30Kapří monstra VI (2)
04:40Nemocnice Chicago Med IV (9)
00:45Ovoce lásky
01:40Doktorka Quinnová VI (11, 12)
03:00Ulice (4254, 4255)
04:40Život na jachtě VII (15, 16)
06:15Gilmorova děvčata VII (2, 3)
08:05Oteckovia (135, 136)
09:55Nekonečná láska (109, 110)
11:55Ordinace v růžové zahradě 2 (754)
13:50Ordinace v růžové zahradě 2 (755)
15:05Vyměněné osudy (15, 16)
16:25Gilmorova děvčata VII (4)
18:25Gilmorova děvčata VII (5)
19:20Nekonečná láska (113)
20:15Nekonečná láska (114)
21:15Ordinace v růžové zahradě 2 (756)
22:30Ordinace v růžové zahradě 2 (757)
23:45Nemocnice Chicago Med IV (10)
01:00Vyměněné osudy (11, 12)
01:50Gilmorova děvčata VI (22)
03:25Ulice (4255, 4256)
04:40Ona a on
00:00Moje zprávy
00:30VIP svět
00:40Exkluziv Kateřiny Brožové
01:00Na plac!
02:10Ostříháno
03:05Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:25Jak to dopadlo!?
06:20Nebezpečné vztahy live
07:15Klenot.TV
08:45Česká tajenka
13:35Jak to dopadlo!?
14:15Nebezpečné vztahy
15:10Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
16:15Česká tajenka
17:00Nebezpečné vztahy
17:40Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05André Rieu - Pojďme tančit!
20:15Ona a on
23:30Moje zprávy
00:00VIP svět
00:10Exkluziv Kateřiny Brožové
00:30Na plac!
01:50Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:40Případ pro dva IV (9)
00:10Ošklivka Katka (20)
01:30Ve hře je láska (164)
02:50Ve hře je láska (165)
03:50Karolína, domácí kuchařka
04:55Na zámku
05:30Na zámku
06:00S Italem v kuchyni
06:05Křižovatky života
06:40Columbo
07:40Inga Lindström: Léto na ostrově
09:40Záchranáři z hor VIII (2)
11:40Záchranáři z hor VIII (3)
12:40Rodinná pouta (16)
13:40Sestřičky (17)
14:40Ošklivka Katka (21)
15:55Prostřeno!
17:10Nikdo není dokonalý
17:55Jak se staví sen - extra
19:00Případy inspektora Lynleyho (2)
20:107 pádů Honzy Dědka
22:10Jak se staví sen - extra
23:15Případ pro dva IV (10)
00:10Ošklivka Katka (21)
01:35Ve hře je láska (166)
02:50Ve hře je láska (167)
03:55Londýnský gangster
00:25Bobovy burgery ve filmu
02:40Námořní vyšetřovací služba IX (5)
04:45Námořní vyšetřovací služba IX (5)
06:00Námořní vyšetřovací služba IX (6)
06:40Olympijský sen
07:35Světáci
09:15Na prahu války
11:25Agent Cody Banks
15:05Déja vu
17:20Twilight sága: Nový měsíc
20:00Skrýš
22:45Ve službě
00:55Svatební pochod 5: Staronový přítel
02:55Námořní vyšetřovací služba IX (6)
04:55Červený trpaslík VIII (3)
00:20Světová válka Z
00:55Kriminálka Las Vegas IV (12)
03:25Sherlock Holmes: Jak prosté VI (17)
04:20Červený trpaslík VIII (3)
05:20Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III (13)
06:00Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III (14)
06:30Tučňáci z Madagaskaru II (33)
07:00Tučňáci z Madagaskaru II (34)
07:30Spongebob v kalhotách VII (135)
08:00Spongebob v kalhotách VII (136)
08:30Spongebob v kalhotách VII (137)
09:00Spongebob v kalhotách VII (138)
09:30Spongebob v kalhotách VII (139)
10:00Spongebob v kalhotách VII (140)
10:30Spongebob v kalhotách VII (141)
11:00Spongebob v kalhotách VII (142)
11:30Policejní zachránci XVIII (13)
12:00Policejní zachránci XVIII (14)
13:00FBI: International (4)
14:00Kriminálka Las Vegas IV (12)
15:00Sherlock Holmes: Jak prosté VI (17)
16:00FBI: International (5)
17:00Kriminálka Las Vegas IV (13)
18:00Sherlock Holmes: Jak prosté VI (18)
19:00Svatba na Jamajce
20:00Scary Movie 2
22:00Červený trpaslík VIII (3)
23:45Červený trpaslík VIII (4)
00:20Prvotní strach
00:55Comedy Club V (5)
03:50Sherlock Holmes: Jak prosté VI (18)
04:20Sběratelé kostí V (11)
00:00Námořní vyšetřovací služba XI (4)
01:00Closer: Nové případy (9)
01:55Komisař Rex II (13)
02:55Vraždy v Kitzbühelu VIII (11)
03:55Sběratelé kostí V (11)
04:55Noční Praha
06:00Closer: Nové případy (10)
06:15Komisař Rex II (14)
06:50Vraždy v Kitzbühelu VIII (12)
07:55Stíny smrti
08:50Columbo
10:50Případ pro dva IV (7)
12:50Vraždy v Kitzbühelu VIII (13)
14:00Námořní vyšetřovací služba XI (5)
15:00Stíny smrti
16:00Columbo
18:05Námořní vyšetřovací služba XI (6)
20:15Sběratelé kostí V (13)
21:05Closer: Nové případy II (1)
22:00Případ pro dva IV (6)
22:55Sběratelé kostí V (12)
00:00Námořní vyšetřovací služba XI (5)
01:00Closer: Nové případy (10)
02:00Komisař Rex II (14)
02:55Vraždy v Kitzbühelu VIII (12)
04:00Ikony Kamila Střihavky
00:55Janet Jacksonová (3/4)
01:20Galerie... kde byste je nečekali (4/6)
02:05Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
02:35Po hladině
02:50Poutní místa
03:05Uchem jehly
03:25Crescendo
03:50Stará dobrá módní garda
04:45Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Ivan Hlas - Pramínek času
20:15Na plovárně s Lady Milenou Grenfell Bainesovou
21:10Galerie... kde byste je nečekali (5/6)
21:35Kalamity Jane
22:05Obchod s uměním za 2. světové války
22:40Jedna báseň
23:30Aalto
23:35Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
00:30Hledá se Al Pacino
00:45Kroky a skoky české animace (6/6)
01:40Rivalové v umění (1/5)
02:10Laurel a Hardy: Pan Smith
03:00Styl
03:15Notes
03:35Uchem jehly
04:15Terra musica
04:40Tyhle šaty beru! X (9)
00:20Amerika hledá topmodelku XII (6)
01:20Ráj podle Bryana IV (6)
02:20The Voice UK IX (20)
03:25The Voice UK IX (21)
04:05Prostřeno v Británii XVI (32)
05:15Noční Praha
05:40Neuvěřitelné dorty IV (13)
06:00Neuvěřitelné dorty IV (14)
06:20Amerika hledá topmodelku XII (5)
06:45Tyhle šaty beru! X (8)
07:25Tyhle šaty beru! X (9)
08:20Svatba na první pohled Německo VI (6)
09:15Svatba na první pohled Německo VI (7)
10:30Ráj podle Bryana IV (6)
11:50Neuvěřitelné dorty IV (25)
12:55Neuvěřitelné dorty IV (26)
13:25Habovřesky
13:50Prostřeno v Británii XVI (33)
15:05Neuvěřitelné dorty IV (27)
15:35Neuvěřitelné dorty IV (28)
16:05Ráj podle Bryana IV (7)
16:30Amerika hledá topmodelku XII (6)
17:25Tyhle šaty beru! X (10)
18:15Tyhle šaty beru! XI (1)
19:10Amerika hledá topmodelku XII (7)
20:10Svatba na první pohled Německo VI (8)
21:05Svatba na první pohled Německo VI (9)
22:15Tyhle šaty beru! X (10)
23:30Tyhle šaty beru! XI (1)
00:20Amerika hledá topmodelku XII (7)
01:20Ráj podle Bryana IV (7)
02:15The Voice UK IX (21)
03:15The Voice UK IX (22)
04:15Ostříháno
03:55Na plac!
04:30Česká tajenka
06:00Soudce Alexandr
07:00Soudkyně Barbara
13:20Soudce Alexandr
14:35Soudkyně Barbara
15:40Soudce Alexandr
16:50Soudkyně Barbara
17:55Soudkyně Barbara
19:00Soudkyně Barbara
20:05Soudce Alexandr
21:10Soudkyně Barbara
22:20Soudce Alexandr
23:30Ostříháno
04:00Na plac!
04:30Krb
00:00Regionální zprávy POLAR
04:00Počasí
04:10Karvinský expres
04:14Havířovský expres
04:20Slezskoostravský expres
04:30Expres Ostrava-Jih
04:40Frýdlantský miniexpres
04:50Regionální zprávy POLAR
05:00Počasí
05:10Host dne
05:15Léta běží
05:25Sportovec roku MS kraje 2023
05:35Eko magazín
05:40Regionální zprávy POLAR
06:00Počasí
06:10Sportovní studio
06:15Z naší ZOO
06:25Kulturní okénko
06:27Regionální zprávy - rychlý přehled
06:30Putování v regionech
06:33Nabídka práce
06:50Regionální zprávy POLAR
07:00Počasí
07:10Karvinský expres
07:14Havířovský expres
07:20Slezskoostravský expres
07:30Expres Ostrava-Jih
07:40Frýdlantský miniexpres
07:50Regionální zprávy POLAR
08:00Počasí
08:10Host dne
08:14Léta běží
08:25Sportovec roku MS kraje 2023
08:35Eko magazín
08:40Regionální zprávy POLAR
09:00Počasí
09:10Sportovní studio
09:14Z naší ZOO
09:20Kulturní okénko
09:25Regionální zprávy - rychlý přehled
09:30Putování v regionech
09:33Nabídka práce
09:50Regionální zprávy POLAR
10:00Počasí
10:10Karvinský expres
10:14Havířovský expres
10:20Slezskoostravský expres
10:30Expres Ostrava-Jih
10:40Frýdlantský miniexpres
10:50Regionální zprávy POLAR
11:00Počasí
11:10Host dne
11:15Léta běží
11:25Sportovec roku MS kraje 2023
11:35Eko magazín
11:40Regionální zprávy POLAR
12:00Počasí
12:10Sportovní studio
12:14Z naší ZOO
12:20Kulturní okénko
12:25Regionální zprávy - rychlý přehled
12:30Putování v regionech
12:33Nabídka práce
12:50Regionální zprávy POLAR
13:00Počasí
13:10Karvinský expres
13:14Havířovský expres
13:20Slezskoostravský expres
13:30Expres Ostrava-Jih
13:45Frýdlantský miniexpres
13:55Regionální zprávy POLAR
14:00Počasí
14:10Host dne
14:14Léta běží
14:25Sportovec roku MS kraje 2023
14:35Eko magazín
14:40Regionální zprávy POLAR
15:00Počasí
15:10Sportovní studio
15:14Z naší ZOO
15:20Kulturní okénko
15:25Bez komentáře
15:30Putování v regionech
15:32Nabídka práce
15:50Regionální zprávy VÍKEND
16:00Počasí
16:10Stonavský expres
16:14Čeladenský miniexpres
16:20Těrlický miniexpres
16:25Rychvaldský miniexpres
16:28Frýdeckomístecký expres
16:30Opavský expres
16:40Janovický miniexpres
16:50Orlovský miniexpres
16:52Vítkovický miniexpres
16:54Regionální zprávy VÍKEND
17:00Počasí
17:10Host dne
17:14Studuj u nás
17:25Magazín TV medicína
17:40Sportovní studio HOKEJ
17:50Regionální zprávy VÍKEND
18:00Počasí
18:10Expres Studénky
18:14Dopravní revue
18:20Host dne - repríza
18:30Ostravské minuty
18:45Regionální zprávy VÍKEND
19:00Počasí
19:10Stonavský expres
19:14Čeladenský miniexpres
19:20Těrlický miniexpres
19:25Rychvaldský miniexpres
19:28Frýdeckomístecký expres
19:30Opavský expres
19:40Janovický miniexpres
19:50Orlovský miniexpres
19:52Vítkovický miniexpres
19:54Regionální zprávy VÍKEND
20:00Počasí
20:10Host dne
20:14Studuj u nás
20:25Magazín TV medicína
20:40Sportovní studio HOKEJ
20:50Regionální zprávy VÍKEND
21:00Počasí
21:10Expres Studénky
21:14Dopravní revue
21:20Host dne - repríza
21:30Ostravské minuty
21:45Regionální zprávy VÍKEND
22:00Počasí
22:10Stonavský expres
22:14Čeladenský miniexpres
22:20Těrlický miniexpres
22:25Rychvaldský miniexpres
22:28Frýdeckomístecký expres
22:30Opavský expres
22:40Janovický miniexpres
22:50Orlovský miniexpres
22:52Vítkovický miniexpres
22:54Regionální zprávy VÍKEND
23:00Počasí
23:10Host dne
23:14Studuj u nás
23:25Magazín TV medicína
23:40Sportovní studio HOKEJ
23:50Akvárium
00:00Regionální zprávy VÍKEND
04:00Počasí
04:10Stonavský expres
04:14Čeladenský miniexpres
04:20Těrlický miniexpres
04:25Rychvaldský miniexpres
04:28Frýdeckomístecký expres
04:30Opavský expres
04:40Janovický miniexpres
04:50Orlovský miniexpres
04:52Vítkovický miniexpres
04:54Tajné nacistické základny (1)
00:00Andy Warhol: Život v umění
00:45Za oponou médií (5)
01:30Pověsti a záhady českých hradů (25)
02:20Signály z neznáma (2)
02:40Před Slávou a Korunou (3)
03:25Senzace 20. století (3)
04:10Zapomenutá bitevní pole Británie (2)
06:00Tajemství údolí tráckých králů
07:00Století ve filmu (1)
08:05Nepřítel Třetí říše
09:20Tajné nacistické základny (1)
10:30Stopy, fakta, tajemství - Návraty (7)
11:30Stierlitz - Skrytá tvář studené války
11:55Před Slávou a Korunou (3)
13:00Teleshopping
14:15Napoleon - Ďábel a jeho zrádci
15:20Barma - Ztracené království
16:301917: Jak se dělá revoluce
17:50Za oponou médií (5)
18:55Hrdinové od Sommy
20:00Otazníky českých dějin (2)
21:20Nálet na Kolín nad Rýnem
21:50Poslední dny v Hitlerově bunkru
23:00Tajné nacistické základny (2)
00:10Vítejte v Angkaru
00:55Za oponou médií (6/6)
01:45Pověsti a záhady českých hradů (26)
02:30Signály z neznáma (3)
02:50Před Slávou a Korunou (4)
03:35Senzace 20. století (4)
04:20Top Relax
02:20Pohodové zprávy
05:40Zvěřinec (111)
05:50Ostře sledovaný vlak (51)
06:15Pohodové zprávy
07:15Kassandra (73)
07:25Kassandra (74)
08:20Yago, syn džunle (64)
09:20Pohodové zprávy
10:20Teleshopping
10:35Luxusstore
11:10Teleshopping
14:30Top Relax
14:40Yago, syn džunle (65)
15:00Wolffův revír (7)
15:55Doktor z hor (91)
16:55Doktor z hor (92)
17:55Kassandra (75)
18:55Kassandra (76)
19:55Wolffův revír (8)
20:55Vladimír Hron: Poslední zhasne (18)
21:55Pohodové zprávy
22:55Luxusstore
23:20Top Relax
02:20Lovci paranormální minulosti (6)
00:15Akta Paranormal (2)
01:05Lovci zázraků (1)
01:55Strašidelné nemocnice II (8)
02:45Bojovníci 2. světové války
03:25Skupina Paranormal (7)
04:20Bombardování Berlína
04:40Zabijáci v Čechách (4)
05:40Anatomie atentátů (4)
06:10Teleshopping
07:00Labyrint záhad (1)
10:20Strašidelná setkání (6)
10:50Řeky a lidé (3)
12:00Záhady živočišné říše II (7)
13:30Vraždy slavných (1)
14:00UFO nad Británií
15:30Princezna Diana (4)
16:55Vraždy na první pohled (3)
18:10Rozzuřená planeta III (10)
19:05Kudy kráčela smrt (4)
20:008:15 Hirošima
20:20Akta UFO (21)
21:25Anatomie atentátů (4/4)
21:55Jonestown: Ztracený ráj
23:15Lovci paranormální minulosti (7)
01:10Akta Paranormal (3)
01:55Lovci zázraků (2)
02:50Strašidelné nemocnice II (9)
03:35Nad pramenem sv. Vojtěcha
04:20Skupina Paranormal (8/8)
04:50Jednoduše s Raymondem (7)
00:00Jednoduše s Raymondem (8)
00:25Gino: Maminčina kuchyně (3)
00:50Ginova jihoitalská kuchyně (4)
01:15Recepty pro radost s Markétou a Honzou (5)
01:40Programové tipy
02:00John Torode - středovýchodní chutě (4)
06:00Sbíhají se sliny na těstoviny (9)
06:30Pohodové hody II (10)
07:00Moje venkovská kuchyně (33)
07:55Moje venkovská kuchyně (34)
08:25Mistrovské pečení - Austrálie V (10)
08:55Mistrovské pečení - Kanada IV (3)
10:05Jednoduše s Raymondem (7)
11:00Jednoduše s Raymondem (8)
11:30Gino: Maminčina kuchyně (3)
12:00Ginova jihoitalská kuchyně (4)
12:30John Torode - středovýchodní chutě (4)
12:55Sbíhají se sliny na těstoviny (9)
13:25Pohodové hody II (10)
13:55Moje venkovská kuchyně (33)
14:50Moje venkovská kuchyně (34)
15:20Mistrovské pečení - Austrálie VI (1)
15:50Mistrovské pečení - Kanada IV (4)
17:05Jednoduše s Raymondem (9)
18:00Jednoduše s Raymondem (10)
18:30Gino: Maminčina kuchyně (4)
19:00Ginova jihoitalská kuchyně (5)
19:30John Torode - středovýchodní chutě (5)
20:00Sbíhají se sliny na těstoviny (10)
20:30Radostné vaření II (1)
21:00Moje venkovská kuchyně (35)
22:00Moje venkovská kuchyně (36)
22:30Mistrovské pečení - Kanada IV (4)
23:00Jednoduše s Raymondem (9)
00:00Jednoduše s Raymondem (10)
00:25Gino: Maminčina kuchyně (4)
00:50Ginova jihoitalská kuchyně (5)
01:15Recepty pro radost s Markétou a Honzou (6)
01:40Programové tipy
02:00Magazín z Plzeňska
00:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
00:20Magazín z Ostravska
00:40Ertéčko
01:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
01:20Magazín z Valašska
01:40Magazín z Liberecka
02:00Magazín z Karlovarska
02:20Magazín z Olomoucka
02:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
03:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
03:20Magazín z Ústeckého kraje
03:40Magazín z Plzeňska
04:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
04:20Magazín z Ostravska
04:40Ertéčko
05:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
05:20Magazín z Valašska
05:40Magazín z Liberecka
06:00Magazín z Karlovarska
06:20Magazín z Olomoucka
06:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
07:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
07:20Magazín z Ústeckého kraje
07:40Magazín z Plzeňska
08:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
08:20Magazín z Ostravska
08:40Ertéčko
09:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
09:20Magazín z Valašska
09:40Magazín z Liberecka
10:00Magazín z Karlovarska
10:20Magazín z Olomoucka
10:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
11:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
11:20Magazín z Ústeckého kraje
11:40Magazín z Plzeňska
12:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
12:20Magazín z Ostravska
12:40Ertéčko
13:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
13:20Magazín z Valašska
13:40Magazín z Liberecka
14:00Magazín z Karlovarska
14:20Magazín z Olomoucka
14:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
15:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
15:20Magazín z Ústeckého kraje
15:40Magazín z Plzeňska
16:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
16:20Magazín z Ostravska
16:40Ertéčko
17:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
17:20Magazín z Valašska
17:40Magazín z Liberecka
18:00Magazín z Karlovarska
18:20Magazín z Olomoucka
18:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
19:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
19:20Magazín z Ústeckého kraje
19:40Magazín z Plzeňska
20:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
20:20Magazín z Ostravska
20:40Ertéčko
21:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
21:20Magazín z Valašska
21:40Magazín z Liberecka
22:00Magazín z Karlovarska
22:20Magazín z Olomoucka
22:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
23:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
23:20Magazín z Ústeckého kraje
23:40Magazín z Plzeňska
00:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
00:20Magazín z Ostravska
00:40Ertéčko
01:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
01:20Magazín z Valašska
01:40Magazín z Liberecka
02:00Magazín z Karlovarska
02:20Magazín z Olomoucka
02:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
03:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
03:20Magazín z Ústeckého kraje
03:40Magazín z Plzeňska
04:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
04:20Magazín z Ostravska
04:40Výpravy do divočiny
00:00Noční repríza dopoledních pořadů
01:00Cesta k andělům
06:05Zpravodajské Noeviny
07:00Ta brněnská mája tenká
07:20Generální audience papeže Františka
09:00Nepřítelem osudu
10:00Zlatovláska
10:35Přejeme si...
11:40Polední modlitba
12:00Noe slaví 18. narozeniny
12:05Jak potkávat svět
12:15Dědek a jeho kreslený svět
13:45Mše svatá s žehnáním kaple
14:00Noe slaví 18. narozeniny
15:45Přerov a jeho válka
16:00Lidé z cest
16:30Terra Santa News
17:30Sedmihlásky (60)
18:00Příběhy Starého zákona
18:05Strýček Emu
18:15Daruj písničku
18:30Pokoj vám!
19:10Noe slaví 18. narozeniny
19:35Přejeme si...
19:45Síť svobody
20:05Ich bin: Já jsem
22:10Generální audience papeže Františka
23:05Noční univerzita
23:25Železné hory
00:30Noční repríza dopoledních pořadů
01:00Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II (10)
00:10Vražedná čísla IV (4)
01:10Dva z Queensu VI (7, 8)
02:00Ze dvora II (2)
02:45U stánku
02:55Ušák Jaromíra Bosáka (185)
03:05Ušák Jaromíra Bosáka (188)
03:30Ušák Jaromíra Bosáka (189)
03:55Domov pro tebe III (3)
04:25Zahradní proměny VI (16)
05:10Sousedství (14)
06:00Moje místa
06:25Případy detektiva Murdocha VI (12)
07:25Domov pro tebe III (4)
08:20Zahradní proměny VI (17)
09:20Vražedná čísla IV (4)
10:20Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II (10)
11:15Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti V (3, 4)
12:15Případy detektiva Murdocha VI (13)
14:15Vražedná čísla IV (5)
15:15Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II (11)
16:10Domov pro tebe III (5)
17:10Zahradní proměny VI (18)
18:10Případy detektiva Murdocha VII (1)
19:10Druhý dech (11)
20:10Strach
21:30Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II (11)
23:40Vražedná čísla IV (5)
00:35Dva z Queensu VI (9, 10, 11, 12)
01:35Ze dvora II (2)
03:10U stánku
03:20Ušák Jaromíra Bosáka (190)
03:30Ušák Jaromíra Bosáka (191)
04:00Domov pro tebe III (4)
04:25Nebezpečné vztahy live
00:55Ostříháno
01:55Na plac!
02:55Exkluziv Kateřiny Brožové
03:50Co bude dnes k večeři?
05:50Vtip za stovku - Speciál
06:10Nebezpečné vztahy
08:30Nebezpečné vztahy
10:00Klenot.TV
11:30Klenot.TV
13:55Popelka
16:15Poklad z půdy
17:25Vtip za stovku 100
18:45Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
20:15Nebezpečné vztahy
20:55Nebezpečné vztahy
21:55Nebezpečné vztahy
22:55Jak to dopadlo!?
23:50Nebezpečné vztahy live
00:50Ostříháno
01:50Na plac!
02:50Exkluziv Kateřiny Brožové
03:50Moje zahrada
00:30Prostě Nigella (5)
01:00Dolce Vita (12)
01:30Čas na Te. Be. (56)
02:00Annabel Langbein: U mě na zahrádce (1)
03:30Pizzaři z Parmy (2)
04:00Rybáři z Iberie (3)
04:30Lukovo spokojídlo (6)
05:00Nejlepší recepty
05:30Čas na Te. Be. (56)
06:00Dolce Vita (12)
07:30Jóga – Energie života (6)
08:00Brent Owens objevuje Mauricius (6)
09:00Pečeme s Marthou (2)
09:30Holky v kuchyni (1)
10:00Nebesky dobré (16)
10:30V mysli kuchaře (8)
11:00Sladká Adie (6)
11:30V Májině kuchyni (9)
12:00Moje zahrada
13:00Prostě Nigella (5)
13:30Čas na Te. Be. (57)
14:00Annabel Langbein: U mě na zahrádce (1)
15:30Pizzaři z Parmy (2)
16:00Rybáři z Iberie (3)
16:30Lukovo spokojídlo (6)
17:00Dolce Vita (1)
17:30Indická kuchyně s Parveenou (4)
18:00Jóga – Energie života (7)
19:00Blázen na cestách (8)
20:00Francouzské dobrodružství Jamese Martina (1)
21:00Škola vaření s Marthou Stewartovou (10)
21:30Annabel Langbein: U mě na zahrádce (3)
22:00Tak chutná Itálie (10)
22:30Moje Dubaj (8)
23:00V Májině kuchyni (9)
23:30Brent Owens objevuje Mauricius (6)
00:30Pečeme s Marthou (2)
01:00Dolce Vita (1)
01:30Čas na Te. Be. (57)
02:00Holky v kuchyni (1)
03:30Nebesky dobré (16)
04:00V mysli kuchaře (8)
04:30